فلاش‌های پرتابل سری FN شرکت Dream Light

سرعت بالا و قدرت، دو مؤلفه اصلی در طراحی فلاش‌های پرتابل سری FN شرکتDream Light بوده است. بسیاری از پروژ‌ه‌های عکاسی در محیط‌های باز انجام می‌شود و با توجه به اینکه تامین منبع انرژی مناسب در طبیعت کار چندان ساده‌ای نیست، وجود فلاشی که بتواند با حفظ قدرت و امکانات فلاش‌های آتلیه‌ای قابل حمل باشد و نیاز به اتصال مستقیم انرژی برق نداشته باشد از اهمیت فراوانی برخوردار است. فلاش‌های پرتابل سری FN شرکت Dream Light با طراحی ویژه، تمامی امکانات یک فلاش حرفه‌ای را در خود گنجانده است.

طراحی ویژه

از آنجایی که سهولت حمل و استفاده از تجهیزات در محیط‌های خارج از محیط آتلیه از اهمیت فراوانی برخوردار است، طراحی فلاش‌های پرتابل سری FN شرکت Dream Light به گونه‌ای است که باتری فلاش، جزئی از ساختار بدنه اصلی فلاش است و دیگر نیازی به اتصال باتری مجزا با استفاده از کابل نیست. باتری فلاش‌های پرتابل سری FN به سادگی قابل جداسازی از بدنه فلاش، توسط خود کاربر است.

لامپ فلاش با دمای رنگ دقیق

لامپ فلاش‌های پرتابل سری FN شرکت Dream Light دارای دمای رنگ استاندارد ۵۶۰۰ کلوین با بازه تغییر ماکزیمم ۲۰۰± کلوین است؛ این دمای رنگ معادل با دمای رنگ نور
خورشید (در هنگام ظهر واشنگتن) در استاندارد بین‌المللی می‌باشد.

امکان کار با برق مستقیم شهری

در صورت که شما در محلی قرار دارید که براحتی امکان استفاده از برق مستقیم شهری وجود دارد و ضرورتی به استفاده از باتری فلاش نیست، امکان استفاده از فلاش‌های پرتابل سری FN با منبع برق مستقیم و بدون نیاز به اتصال باتری به بنده فلاش نیز وجود دارد که برای فراهم سازی این امر، نیاز به استفاده از آداپتور مخصوصی است که بصورت مجزا قابل تهیه است.

باتری با ظرفیت بالا

توان باتری بکار برده شده در ساخت فلاش‌های پرتابل سری FN شرکت Dream Light به مقداری است که هر فلاش امکان ۵۰۰ مرتبه تخلیه نور با قدرت کامل ۱/۱ را با هر بار شارژ کامل باتری دارد. شارژ باتری فلاش‌های پرتابل سری FN با استفاده از شارژ فندکی مخصوص خودرو نیز قابل انجام است و در مواقعی که کاربر برای مدت طولانی دسترسی به برق شهری ندارد بسیار کارآمد است.

قابل استفاده برای عکاسی از سوژه‌های سریع

فلاش‌های سری FN شرکت Dream Light قابلیت HSS یا همزمانی با سرعت شاتر۱/۱۰۰۰۰ ثانیه را دارند و این به آن معناست که با استفاده از این فلاش، عکاسی به‌راحتیمی‌تواند از سوژه‌های سریع مانند قطره آب عکاسی کند. قابلیت مهمی که بطور اختصاصی در فلاش‌های شرکت Dream Light وجود دارد، امکان تنظیم قدرت تخلیه فلاش از ۱/۱تا ۱/۳۲ در حالت HSS است.

قابلیت تخلیه پی در پی خودکار

در ساختار فلاش‌های پرتابل سری FN شرکت Dream Light امکان پرتاب پی‌درپی نور در فواصل زمانی و تعداد معین به تعداد ۵–۱۰–۱۵ فلاش در ثانیه، یا حالت Stroboscopic و قابلیتی با عنوان مولتی (Multi) وجود دارد. در حالت مولتی فلاش با شاتر دوربین همزمان می‌شود و در مواردی که دوربین در حالت عکاسی ممتد قرار دارد، فلاش بسته به سرعت شاتر دوربین و شدت خروجی، از 5 تا 16 عکس در ثانیه، با هر عکس یک عمل تخلیه نور را به‌صورت خودکار و همزمان با شاتر دوربین انجام می‌دهد.

رابط کاربری آسان و کنترل از راه دور

برای سهولت اعمال تنظیمات مورد نیاز، کنترل‌پنل فلاش‌های پرتابل سری FN بگونه‌ای طراحی شده است که برای تنظیم هر یک از پارامتر‌ها، یک دکمه ویژه بر روی فلاش تعبیه شده است و در کنار این طراحی با استفاده از نمایشگر LCD تعبیه شده در کنار کنترل پنل، کاربر به سادگی میتواند از وضعیت لحظه‌ای فلاش FN-600 خود آگاهی داشته باشد. در کنار کنترل کامل تعبیه شده بر روی بدنه فلاش، کاربر با استفاده از گیرنده تعبیه شده در داخل بدنه فلاش و رادیو فلاش/‌ ریموت‌های WT-4i،‌ علاوه بر صدور فرمان تخلیه، امکان تنظیم پارامترهای گوناگون فلاش را از راه دور خواهد داشت. رادیوفلاش‌های WT-4 و WT-4i توانایی پشتیبانی همزمان از ۱۹۸ فلاش را در قالب دو گروه مجزا، برای کنترل و صدور فرمان تخلیه دارند.

قابلیت تنظیم خودکار فلاش

برای افزایش سرعت و سهولت تنظیم فلاش، فلاش‌های پرتابل سری FN شرکت Dream Light به تکنولوژی TTL مجهز شده‌اند که با استفاده از این قابلیت، فلاش با استفاده از نورسنج دوربین، بصورت خودکار، شدت مناسب برای تامین نور مورد نیاز برای سوژه را اعمال می‌کند.

سیستم تهویه هوشمند و قوی

از آنجایی که حرارت یکی از اصلی‌ترین دلایل استهلاک و کاهش عمر مفید تجهیزات الکتریکی است، برای جلوگیری از مشکلات ناشی از حرارت تولید شده در اثر استفاده ممتد و طولانی مدت، در ساختار فلاش‌های پرتابل سری FN از سنسورهای مانیتورینگ حرارتی استفاده شده است بطور لحظه‌ای دمای داخلی دستگاه را به کاربر نمایش می‌دهد. برای انتقال کامل و تخیله هوای گرم ایجاد شده در داخل فلاش، از سیستم ترکیبی آلیاژهای مرغوب آلومینیومی جهت تبادل حرارت بهتر و فن استفاده شده است.

سیستم از بین بردن قرمزی چشم

یکی از ویژگی‌های خاص و منحصربفرد فلاش‌های پرتابل سری FN شرکت Dream Light امکان مشخص کردن تعداد Pre-Flash (تخیه فلاش‌های کم قدرتی که قبل از تخلیه فلاش اصلی جهت، کاهش قرمزی چشم و یا I-TTL و یا E-TTL توسط فلاش روی دوربین، تابانده می‌شود.) برای تخیله فلاش است که باعث صرفه‌جویی در زمان مورد نیاز برای تدوین عکس‌ها می‌شود و حالت طبیعی‌تری را در چهره سوژه ایجاد می‌نماید.

جدول مشخصات فلاش FN-600

قدرت خروجی (ژول) ۶۰۰
عدد راهنما (ISO 100/M) ۶۴
زمان شارژ مجدد بین هر شات (ثانیه) ۰.۰۱-۳.۵
مدت زمان نورافشانی لامپ (Flash Duration)(ثانیه) ۱/۸۰۰۰ ~ ۱/۱۰۰۰۰
جنس بدنه آلومینیوم با روکش آنادایز
برق ورودی AC 110-120V/ 60Hz
AC 220-240V/50Hz
لامپ مدلینگ لامپ SMD
مقادیر قابل تنظیم قدرت فلاش از ۱/۱ تا ۱۲۸/۱ قدرت
روش های فرمان فلاش کابل سینک / سنسور حساس به نور / دکمه تست
حالت‌های تخلیه نور تک شات / پی‌درپی زنبوری / مولتی شاتر
دمای رنگ (کلوین) ±۲۰۰ ۵۶۰۰
سرعت سینک شاتر (ثانیه) ۱/۱۰۰۰۰
توان باتری (میلی‌آمپر) ۱۲۵۰۰
عمر باتری ۵۰۰ شات با توان ۱/۱
وزن (گرم) بدون باتری ۲۶۰۰
با باتری ۳۴۰۰
ابعاد (سانتی‌متر) ۳۹x20x19 با کاسه استاندارد

خرید فلاش پرتابل سری FN-600 دریم لایت