فلاش‌های استودیویی سری Confidence شرکت Dream Light

حرفه‌ای اما اقتصادی، بهترین تعریف برای فلاش‌های سری RD می‌باشد. در طراحی فلاش‌های سری RD قدرت و دقت در قالبی اقتصادی اصول اساسی هستند که مورد استفاده قرار گرفته‌اند. سری فلاش‌های RD شرکت Dream Light بابهره‌وری از آخرین استانداردهای بین‌المللی در زمینه ساخت فلاش‌های استودیویی، در کنار امکانات پیشرفته، نوری بسیار با کیفیت و دقیق را برای هنرمندان عکاسی که استفاده از نور فلاش در زمینه فعالیتشان حیاتی است را در قالب اقتصادی فراهم نموده است.

طراحی جمع و جور با بدنه ضد خش

طراحی جمع و جور و وزن کم فلاش‌های سری Confidence، این سری از فلاش‌های شرکت Dream Light را گزینه‌ای مناسب برای فضاهای کوچک و آتلیه‌های سیار می‌کند و از سوی دیگر استفاده از پلی‌کربنات در ساختار بدنه این سری از فلاش‌های شرکت Dream Light آنها را در مقابل ضربه و خط و خش مقاوم می‌کند.

لامپ فلاش با دمای رنگ دقیق

لامپ استفاده شده در فلاش‌های سری Confidence شرکت Dream Light دارای دمای رنگ استاندارد ۵۵۰۰ کلوین کلوین است که این دمای رنگ معادل با دمای رنگ نور خورشید در هنگام ظهر واشنگتن (استاندارد بین‌المللی) می‌باشد.

رابط کاربری ساده و کاربر پسند

برای افزایش سهولت و سرعت اعمال تنظیمات مورد نیاز، اصل ساده سازی یکی از اصلی‌ترین فاکتورهای در نظر گرفته شده در طراحی کنترل‌پنل فلاش‌های سری Confidence شرکت Dream Light است و همین موضوع باعث شده تا کاربر بتواند به سادگی و به سریع‌ترین شکل ممکن تنظیمات مورد نیاز خود را بر روی فلاش اعمال کند.

قابلیت کنترل از راه دور

با هدف ساده‌سازی اعمال تنظیمات دلخواه، فلاش‌های سری Confidence به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که با استفاده از رادیو فلاش/‌ ریموت‌های WT-3،‌ علاوه بر دستور تخلیه، قابلیت تنظیم فلاش از راه دور را نیز خواهید داشت. رادیوفلاش‌های WT-3 توانایی پشتیبانی همزمان از ۱۹۸ فلاش را در قالب دو گروه، برای کنترل و دستور تخلیه دارند.

سیستم کنترل حرارت هوشمند

با توجه به اینکه حرارت یکی از اصلی‌ترین دلایل استحلاک و کاهش عمر مفید تجهیزات الکتریکی   است، برای جلوگیری از مشکلات ناشی از حرارت تولید شده در اثر استفاده ممتد و طولانی مدت، در ساختار فلاش‌های سری Confidence شرکت Dream Light از سیستم ترکیبی آلیاژهای تبادلی حرارتی و سیستم فن تخیله هوای داخلی استفاده ‌شده است که از افزایش حرارت داخلی سیستم جلوگیری می‌کند.

جدول مشخصات فلاش Confidence

قدرت خروجی (ژول) ۱۵۰ ۱۸۰ ۲۰۰ ۲۵۰ ۳۰۰ ۴۰۰
عدد راهنما (ISO 100/M) ۳۲ ۳۸ ۴۲ ۵۲ ۵۴ ۶۲
زمان شارژ مجدد بین هر شات (ثانیه) ۱-۲ ۱-۲ ۱-۲ ۱-۲ ۱-۲ ۱-۲
مدت زمان نورافشانی لامپ
(Flash Duration)
۱/۸۰۰ ~ ۱/۱۲۰۰
جنس بدنه پلی کربنات
برق ورودی AC 110-120V/ 60Hz
AC 220-240V/50Hz
مقادیر قابل تنظیم قدرت فلاش از ۱/۱ تا ۶۴/۱ قدرت
روش های فرمان فلاش کابل سینک / سنسور حساس به نور / دکمه تست
دمای رنگ (کلوین) ۵۵۰۰
سیستم خنک کننده ترکیبی
وزن (گرم) ۱۶۵۰±۵۰۰
ابعاد (سانتی‌متر) ۳۳x27x20 با کاسه استاندارد
خرید فلاش سری Confidence دریم لایت