ارسال با پیک موتوری

این روش مخصوص سفارش‌های شهر تهران است و هزینه آن بصورت پس‌کرایه (پرداخت کرایه هنگام تحویل کالا) است. توجه داشته باشید در صورتی که حجم سفارش بیش از حجم بار قابل حمل توسط موتور سیکلت باشد، روش ارسال با توجه به حجم سفارش تغییر خواهد کرد.

زمان ارسال کالا با پیک موتوری
در صورتی سفارش که تا ساعت 16:00 ثبت شود در همان روز ارسال خواهند شد و سفارش‌هایی که بعد از ساعت 16:00 ثبت شوند فردای آن روز و تا پیش از ساعت 12:00 ارسال خواهند شد.

ارسال با ماهکس

این روش جهت تحویل سفارش در خارج از تهران در نظر گرفته شده و پرداخت هزینه آن بصورت پس کرایه (پرداخت هزینه هنگام تحویل کالا) می‌باشد.
زمان تحویل محموله‌های ارسال شده توسط شرکت ماهکس، برای شهر‌های تک مسیره یا نزدیک بطور معمول 24 ساعت از زمان تحویل بسته سفارش به شعبه ماهکس می‌باشد و در صورتی که مقصد سفارش، در لیست شهر‌های دو مسیره یا دور ماهکس باشد، زمان تحویل سفارش، 24 تا 48 ساعت از زمان تحویل بسته سفارش به شعبه ماهکس خواهد بود.
شرکت تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها و بسیاری از شهرها و شهرستان‌ها ارسال مستقیم دارد و بطور معمول کالا را بطور مستقیم به آدرس درج شده بر روی بسته تحویل می‌دهند. در مواردی که شهر مقصد دارای نمایندگی تیپاکس نباشد، سفارش به نزدیک‌ترین شهری که شرکت تیپاکس در آن نماینده دارد ارسال خواهد شد و سفارش باید از آن مرکز و با مراجعه حضوری دریافت گردد.

زمان ارسال کالا با ماهکس
در صورتی سفارش که تا ساعت 16:00 ثبت شود در همان روز ارسال خواهند شد.