فلاش‌های استودیویی سری RD شرکت Dream Light

حرفه‌ای اما اقتصادی، بهترین تعریف برای فلاش‌های سری RD می‌باشد. در طراحی فلاش‌های سری RD قدرت و دقت در قالبی اقتصادی اصول اساسی هستند که مورد استفاده قرار گرفته‌اند. سری فلاش‌های RD شرکت Dream Light بابهره‌وری از آخرین استانداردهای بین‌المللی در زمینه ساخت فلاش‌های استودیویی، در کنار امکانات پیشرفته، نوری بسیار با کیفیت و دقیق را برای هنرمندان عکاسی که استفاده از نور فلاش در زمینه فعالیتشان حیاتی است را در قالب اقتصادی فراهم نموده است.

بدنه مستحکم و  سبک

بدنه این فلش‌ها از آلومینیوم ساخته شده به روش تزریقی است که علاوه بر استحکام و سبکی، به انتقال بهتر حرارت ایجاد شده در داخل بدنه فلاش کمک می‌کند. بر روی بدنه آلومینیومی فلاش‌های سری RD روکشی از جنس رابر (رنگ مخملی) استفاده شده است که بدنه فلاش را نسبت به آسیب‌های ناشی از خط و خش مقاوم‌تر می‌کند.

لامپ فلاش ماژولار Perkin Elmer 

لامپ فلاش‌های سری RD شرکت Dream Light طراحی شده در شرکت PerkinElmer و ساخت آلمان است. شرکت PerkinElmer یک شرکت‌های چند ملیتی پیشتاز در زمینه طراحی و تولید انواع لامپ‌های استاندارد با کیفیت برای مصارف صنعتی، آزمایشگاهی و نظامی است. لامپ استفاده شده در این سری از فلاش‌های شرکت Dream Light دارای دمای رنگ استاندارد ۵۵۰۰ کلوین با خطای ماکزیمم ۱۰۰± کلوین است که این دمای رنگ معادل با دمای رنگ نور خورشید در هنگام ظهر واشنگتن (استاندارد بین‌المللی) می‌باشد. به خاطر طراحی ماژولار سری فلاش‌های آتلیه‌ای RD، لامپ فلاش دارای اتصال سوکتی است که امکان تعویض آن را بدون نیاز به مراجعه به تعمیرکار متخصص برای کاربران فراهم می‌کند.

رابط کاربری ساده و کاربر پسند

برای افزایش سهولت و سرعت اعمال تنظیمات مورد نیاز، اصل ساده سازی یکی از اصلی‌ترین فاکتورهای در نظر گرفته شده در طراحی کنترل‌پنل فلاش‌های سری RD شرکت Dream Light است و همین موضوع باعث شده تا کاربر بتواند به سادگی و به سریع‌ترین شکل ممکن تنظیمات مورد نیاز خود را بر روی فلاش اعمال کند و با استفاده از نمایشگر دیجیتال تعبیه شده در این سری از فلاش‌های استودیویی به سادگی از وضعیت لحظه‌ای فلاش استودیویی خود آگاهی داشته باشد.

قابلیت هماهنگ سازی شدت نور مدلینگ و نور اصلی

برای افزایش میزان دقت در تنظیم فلاش و کاهش شات‌های آزمون و خطا، برای حصول نتیجه دلخواه، در فلاش‌های RD امکان تنظیم هماهنگ نور لامپ اصلی و لامپ مدلینگ فلاش (Proportional Light) تعبیه شده است که باعث سهولت تنظیم و چیدمان صحیح فلاش‌ها برای دریافت نور مورد نظر است.

سیستم کنترل حرارت لحظه‌ای هوشمند

از آنجایی که حرارت یکی از اصلی‌ترین دلایل استهلاک و کاهش عمر مفید تجهیزات الکتریکی است، برای جلوگیری از مشکلات ناشی از حرارت تولید شده در اثر استفاده ممتد و طولانی مدت، در ساختار فلاش‌های سری RD از سنسورهای مانیتورینگ حرارتی استفاده شده است بطور لحظه‌ای دمای داخلی دستگاه را به کاربر نمایش می‌دهد. برای انتقال کامل و تخیله هوای گرم ایجاد شده در داخل فلاش، از سیستم  ترکیبی آلیاژهای مرغوب آلومینیومی جهت تبادل حرارت بهتر و فن استفاده شده است.

جدول مشخصات فلاش RD

قدرت خروجی (ژول) ۳۰۰ ۴۰۰ ۵۰۰ ۶۰۰ ۸۰۰ ۱۰۰۰
 عدد راهنما (ISO 100/M) ۵۶ ۶۵ ۷۲ ۸۲ ۸۸ ۱۱۰
زمان شارژ مجدد بین هر شات ۰.۲-۱.۰ ۰.۲-۱.۰ ۰.۲-۱.۰ ۰.۲-۱.۰ ۰.۳-۱.۵ ۰.۳-۲.۰
مدت زمان نورافشانی لامپ (ثانیه) ۱/۸۰۰ ~ ۱/۲۰۰
جنس بدنه آلومینیوم با روکش رابر
برق ورودی AC 110-120V/ 60Hz
AC 220-240V/50Hz
لامپ مدلینگ سرپیچ استاندارد E27 (خانگی) + لامپ مدلینگ LED
مقادیر قابل تنظیم قدرت فلاش از ۱/۱ تا ۱/۶۴ قدرت
روش های فرمان فلاش کابل سینک / سنسور حساس به نور / دکمه تست
دمای رنگ  (کلوین)  ±۱۰۰ ۵۵۰۰
سیستم خنک کننده ترکیبی
وزن (گرم) ۲۸۵۰
ابعاد (سانتی‌متر) ۴۱x20x12.5 با کاسه استاندارد
خرید فلاش سری RD دریم لایت