فلاش‌های Dream Light

استفاده از فلاش‌های الکترونیکی، معمولاً اولین انتخاب عکاسان در صورت نیاز به روشنایی بیشتر می‌باشد. ارائه توضیحات و آگاهی لازم به عکاسان قبل از خرید وسایل و تطبیق موارد مورد نیاز با شرایط واقع، وظیفه حساس و پر مسئولیتی است که بر عهده توزیع کننده قرار دارد.

فلاش‌های Dream Light با در نظر داشتن نیازها و خواسته‌های هنرمندان حوزه عکاسی، طراحی و ساخته شده‌اند و کیفیت ساخت بالای فلاش‌ها، علاوه بر تضمین کارکرد طولانی مدت و بی نقص، مکملی اساسی برای امکانات منحصربفرد و کاربردی قرار گرفته در هر یک از آنهاست. امکانات در نظر گرفته شده در هر یک از فلاش‌های Dream Light با بررسی دقیق نیازهای متنوع عکاسان و تکیه بر مفاهیم علمی مربوط به این شاخه طراحی شده است و در طول زمان، با کسب تجارب جدید و نظرخواهی از عکاسان و استفاده از تجربیات ارزشمند کارشناسان فنی، پیوسته در حال بهینه شدن است.

یکی از مشکلات اساسی فلاش‌های موجود در بازار مصرفی، غیر استاندارد بودن دمای رنگ نور خروجی از فلاش و متغیر بودن شدت‌های خروجی در هر یک از دفعات تخلیه است که این دو موضوع باعث می‌شود تا نور و دمای رنگ هر یک از عکس‌های ثبت شده متفاوت باشد و برای اصلاح این مشکل، نیاز به صرف زمان بسیار زیاد برای اصلاح و یکسان‌سازی میزان روشنایی و دمای رنگ هر یک از فریم‌های ثبت شده است. فلاش‌های Dream Light دارای استانداردترین و بالاترین میزان دقت در دمای رنگ  و شدت نور خروجی هستند و این دقت بالا حتی در استفاده‌های طولانی مدت و ممتد ثابت خواهد بود. با استفاده از فلاش‌های طراحی شده توسط مجموعه Dream Light، نیازی به نگرانی در مورد دقت نورهای مورد استفاده نیست.

فلاش‌های استودیویی Dream Light فلاش‌های پرتابل Dream Light

نورهای LED

در اوایل قرن بیستم و همزمان با توسعه ی نیمه رساناها اکتشافاتی در زمینه ی اثرفتوالکتریکی و انتشار نور از نیمه رسانا انجام شد، با ادامه و پیشرفت این اکتشافات در سال ۱۹۵۷ تولید نور مرئی معنی دار شد و در سال ۱۹۹۵ اولین LED سفید با موفقیت آزمایش شده و بالاخره در سال ۱۹۹۷ LED سفید به بازار آمد. مبنای عملکرد نورهای LED براین اساس است که با اعمال اختلاف پتانسیل به دو سر یک پیوند نیمه رسانای p-n الکترون ها از ناحیه کاتد به سمت ناحیه ی آند حرکت کرده و در محل پیوند با حفره ها برخورد می کنند. این برخورد باعث می شود که الکترون ها به تراز انرژی پایین تری انتقال یافته و انرژی آن ها به صورت فوتون (نور) آزاد گردد. امروزه نورهای LED به لحاظ مصرف کم انرژی و عدم تولید حرارت نسبت به سایر نورهای ممتد من جمله لامپ تنگستن، نزد عکاسان و تصویربرداران از محبوبیت بیشتری برخوردار شده اند. البته راحتری کار با نورهای ممتد به این محبوبیت می افزاید.

نورهای ثابت Dream Light